Hogo fogo koupelna

Krystaly Swarovski jsou základ. Je to naprosto nezbytná součást života moderní ženy, která sleduje trendy, ví, co je in, a je prostě tak nějak kůl.  Kdo nemá minimálně přívěšek na mobil s kameny Swarovski, jako by nebyl. (Kecám, taky mám nějaký na jedněch náušnicích).

Swarovski musí být na špercích, oblečení, kabelkách, mobilech, botách....

A když už se dostatečně blýskáme my samy (chlapi se zatím ještě v českých ulicích příliš blyštit nezačali), je třeba, aby se začal blýskat i náš byt. Výrobci vkusných zařizovacích předmětů to ví, a tak už není problém koupit třeba.... třeba hajzlík osázený kameny Swarovski. Hogo fogo hajzlík. K němu jako dokonalý doplněk poslouží umyvadlo a vodovodní baterie osázené kameny. Na strop dáme panel simulující padání hvězd. A aby bylo všem návštěvám jasný, kam mají jít, tak ještě na dveře na záchod přitlučeme cedulku s panáčkem či panenkou Swarovski.

No, není to úplně levný, ale zas se to krásně blýská a je to Swarovski, a to holt něco stojí, žejo.
Umyvadlo. Cena asi 60 000 korun. Ke koupi (stejně jako následující kousky na lux-e-shop.com nebo v pražské prodejně firmy).Baterie do koupelny, cena 34 000 korunUmyvadlo i s baterií. Cena 117 000 korun.

SWAROVSKI panel - WC dámy

Panel WC dámy, levien.cz, cena 5 284 korun (Mají i pány a invalidy)


Stropní panel SWAROVSKI Implosion LED 100 x 100 cm

A ve stejném eshopu mají i stropní LED panely s krystaly Swarovski.  Architektonický doplněk simulující padání hvězd stojí 179 000 korun. Rozměr: metr na metr

Až do této chvíle jsem myslela, že mám všechno, co v životě potřebuju. Ošklivě jsem se mýlila. Nutně potřebuju aspoň tu tabulku na záchodové dveře! Chci bejt taky kůl!

11 komentářů:

 1. Jen by mě zajímalo, kdo si to asi tak kupuje? Protože to nemůže být někdo, kdo má hodně peněz, protože ten si je přece těžce vydělal a nebude je přece utrácet za takovou zhovadilost...?

  Jinak díky za tento blog, stávám se na něm závislá , nevím jestli je to dobře či špatně? ;)

  OdpovědětSmazat
 2. :D morena, kde žiješ? :D:D:D

  OdpovědětSmazat
 3. todle si koupí akorát snob aby ukázal že na to má. normální soudnej člověk takový zhovadilosti fakt nekoupí

  OdpovědětSmazat
 4. Těžce vydělal? Kéž by.

  Blejskání musí bejt...

  OdpovědětSmazat
 5. FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ! Jak někdo může!

  OdpovědětSmazat
 6. Ježiš, kdo si to koupí? :D typuju, že někdo ruské národnosti ;D ale to padání hvězd bych chtěla vidět.

  Sára

  OdpovědětSmazat
 7. Myslím, že tyhle věci kupují kolotočáři. A zbohatlíci s mentalitou kolotočářů. nebo s mentalitou ruské rádoby high society, která se ráda třpytí nad panákem vodky v hogofogo baru na promenádě ve Varech.

  OdpovědětSmazat
 8. To jsem ráda, že jste to sem, Blondýno, dala. Spontánně bych to na netu nenašla, majitelé těchto zařízení mě domů nezvou, a já bych ani netušila, že něco takového existuje. A to by byla věčná škoda.

  OdpovědětSmazat
 9. Mě by teda hlavně zajímalo, jakpak se to čistí?

  OdpovědětSmazat
 10. Obrazky se nezobrazuji.

  OdpovědětSmazat
 11. Já jsem ráda, že jsem si teď pořídila předložku do koupelny a mám zase pro svojí radost chvilku vystaráno, ale tohle je vážně extrém

  OdpovědětSmazat