Bootights: Vážně chceme punčocháče s ponožkami za šest stovek?

Nabídka různých stylů a barev punčoch je podle výrobce velmi široká.

Mluví se o nich jen v superlativech. Žhavá novinka pro letošní zimu - punčocháče kombinované s ponožkami. Hmm.

Dnes je objevil server Novinky.cz a jeho článek mi opravdu otevřel oči. Až díky němu jsem pochopila, jak strašný problém je, když si v zimě vezmu do kozaček punčocháče a na ně ponožky. Tahle novinka mi změní jistě život.

"Milé dámy, patříte-li mezi milovnice sukní všeho druhu, jistě jste někdy byly donuceny navléci si punčochy. Při příznivém počasí to nebývá problém, v zimě ale většinou tento doplněk příliš nezahřeje. S tím je ale konec. Pořiďte si speciální punčochy, které v sobě spojují klasické silonky a ponožky, a budete prý zaručeně v teple...

...Z toho ale vyvstává jeden nemalý problém v podobě neustálého a nepříjemného shrnování ponožek. Nehledě na to, že po příchodu do vyhřáté budovy nastane často další potíž. V teplých ponožkách se noha zapotí a je o další problémy, včetně nepříjemného zápachu či opruzenin mezi prsty, postaráno. Nehledě na to, že nepříjemně vykukující ponožky z kozaček či jiných bot nevypadají zrovna dvakrát elegantně." Zdroj: Novinky.cz 

Tyhle punčocháče s ponožkami v jednom stojí v eshopu výrobce 34 dolarů, v přepočtu to je podle aktuálního kurzu 623 korun.

Bootight detail
Buy Bootights NOW


Podle výrobce mají ponožky kompresní podporu klenby chodidla, jsou prodyšné, mají odpružení paty a špičky. Výška ponožek je různá podle toho, do jakých bot je chceme nosit. 

Bootights Argyle

No, já tedy letos v zimě zůstanu u svých punčocháčů, které případně doplním více či méně teplými  ponožkami. Ponožkami, které mají kvalitní okraj, takže se nebudou shrnovat. Než si koupit tenhle nový zázrak za víc než šest stovek, to budu mít raději dvoje nebo čtvery punčocháče slušné kvality v různých barvách. Bootights se totiž vyrábějí zatím jen v černé, hnědé a šedé barvě. 

 

Lindex, 249 korun

Tights Blue

Lindex, 99 korun


HM, 149 korun

4 komentáře:

 1. Já nosím do kozaček kotníčkové ponožky, takže se mi nemá co shrnovat. A když si vezmu 80 DEN punčocháče a sukni aspoň ke kolenům, tak je mi tepleji než v kalhotech :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Autor/ka z Novinek asi nemá tušení o existenci zázraku jménem bavlněné punčochy. Je v nich teplo, kozačky je netrhají, sají pot a vůbec je to tak nějak ten stejnej materiál, jako jejich slavná "vlhkost sající ponožka".

  Nehledě na to, že když je ale opravdu kosa, teplejší ponožtička připojená na tenké silonky zahřeje asi tak, jako když si vyrazím v plavkách a kulichu:) Je potřeba ty nohy zahřát celé, ne jenom tu část, co tak jako tak bude v botě.

  Jo a "kompresní podpoře klenby" nevěřím. Mám zhroucenou klenbu a ze zkušenosti vím, že NA TO PROSTĚ ŽÁDNÁ PONOŽKA NEPOMŮŽE. Jedině vložky do bot.

  No ale prodávat se musí, že.

  OdpovědětSmazat
 3. V zimě ve vytopený kanceláři si nechám jenom punčochy a ponožky si potom navlíknu když musím jít do mrazu ven. Jak se to řeší s tímdle zázrakem?

  OdpovědětSmazat
 4. "odpruzeni paty a spicky..." kam se hrabou Nike Air

  OdpovědětSmazat