Xchat.cz - úchyláků ráj?

Původně měl být následující text o třinácti-čtrnáctiletých holčičkách, které mají veřejné profily na internetu, na veřejně přístupných fotkách se stylizují do póz laciných kurviček, fotí se zásadně ve spodním prádle a v informacích o sobě mají vyplněné nejen celé jméno a příjmení, bydliště, datum narození, ale i další informace. Podle nich příležitostně kouří a pijí alkohol, vesměs tvrdí, že jsou bisexuální, a popisují své erotogenní zóny i oblíbené polohy při souloži.


Původně jsem tady chtěla pištět, že když už tyhle holčičky trpí sníženou příčetností, měly by mít aspoň příčetné rodiče.

 

Jenže když jsem prohlížela profily těchhle dětiček základní školou povinných, narazil jsem na jeden, který mě fakt dostal.

 

Ten profil je evidentně falešný. Některé fotky jsou odtud:  http://mini-models.com/htdocs/plain/Galleries/Teresa.htm

Jenže, co pokládám, za obrovskej průšvih - odkazuje na web, který už silně zavání dětským pornem. A navíc: anynka12 tam nabízí svoje vlastní fotky - jenže výměnou za jiné. Zájem má hlavně o nahaté holčičky. 

 


 Předpokládám, že za vším je pedofilní úchylák, který pod falešnou identitou malé holky tahá ze stejně malých holek jejich nahaté fotky. A předpokládám taky, že se určitě najdou holčičky, které mu na to skočí.

Původně měl tenhle článek být o tom, že by si rodiče měli všímat, co o sobě jejich děti zveřeňují. Jenže jak na to koukám, oni by rodiče měli vědět i to, s kým děti komunikují. A uhlídejte to, že jo...

Poznámka na okraj: Jak je možné, že podobný profil na Xchatu vůbec existuje?


Poznámka pod čarou: Pevně věřím, že profil i web brzy nebudou existovat a že Národní centrum bezpečnějšího internetu, které dostalo odkazy, proti provozovateli této podivné stránky zasáhne

19 komentářů:

 1. woow, s tím by se opravdu mělo něco dělat! Jsi dobrá!

  OdpovědětSmazat
 2. Proboha.. Snad s tímto něco udělají.

  OdpovědětSmazat
 3. Dneska jsem se pročetla tvým blogem až sem, zkusila najít stránky, furt fungujou.. očividně je to nějakej uchylák, zítra to nesu na kriminálku :)

  OdpovědětSmazat
 4. Karolíno, dobrý nápad. Už jsem si taky říkala, že bych měla jít rovnou na policii, a nespoléhat na jakési národní centrum... Počkám pár dní, jestli se nic nezmění, zajdu tam taky, když budou mít různá podání na různých místech, budou to muset řešit...

  OdpovědětSmazat
 5. Ty stranky pořad funguji! Jen doufam, že jsou jen vytvořene policií a určene na lov uchylu! Pokud ne, tak je smutné, že si s tim policie nedokazala za takovou dobu poradit!

  OdpovědětSmazat
 6. tak to je fakt mazec Veronika

  OdpovědětSmazat
 7. Na xchat jsem chodila v době, kdy tam ještě nějaké profily neexistovaly. Když se z toho udělalo druhé libimseti.cz, přestalo mě to bavit. Také vím, že tam fungovala tzv. certifikace. Admin/certifikátor se svámi setkal, ukázali jste mu občanku, že jste to jako fakt vy a on zařídil, aby se na vašem profilu objevila certifikace (taková značka), aby i ostatní věděli, že jste to jako opravdu vy. Přitom jediný údaj, který zůstal viditelný pro všechny uživatele, bylo vaše křestní jméno - nic víc. Jak to funguje dneska, nevím...

  OdpovědětSmazat
 8. Konečně ČLÁNEK! Kdyby takhle váš blog fungoval, tak tleskám!!! Kéž by byl jednou internet bezpečný pro všechny děti!

  OdpovědětSmazat
 9. Stále funkční...

  OdpovědětSmazat
 10. už to zavřeli:-)

  OdpovědětSmazat
 11. mě tam někdo 54 letej nabízel sex za péníze a to mi nebylo ani 10

  OdpovědětSmazat
 12. víte houby všichni!!!

  OdpovědětSmazat
 13. A už to funguje zase ty stránky aninka.wz.cz v novým kabátě ale přístup už je jen pod heslem

  OdpovědětSmazat
 14. Já myslím, že se tam toho moc za ta léta nezměnilo. Dokonce jsou tam k vidění přímo evokující nicky jako
  tatinkovoholcicka
  Takže poznámka na okraj správná, ovšem jak vidno i po letech, vše při starém. Nu..

  A-A

  OdpovědětSmazat