Vyzkoušeno: Nálepky na nehty Sephora

Mám gelové nehty. Protože ale má moje nehtařka dovolenou, jdu na doplnění až příští týden. Jenže nehty už jsou pěkně odrostlé. Co s tím? Možnost jít k jiné nehtařce, kterou neznám a nevím, jak pracuje, naprosto vylučuju. Takže zbývá odrostlé nehty přelakovat nebo přelepit.

Lakování jsem zkusila a měla jsem pocit, že je potřeba na nehty napatlat opravdu hodně hodně laku, aby se přechod mezi nehtem a gelem zakryl. Tak jsem vyrazila do Sephory (díky za tip jedné ze čtenářek!). Nálepky a fólie na nehty prodávají od několika výrobců. Na zkoušku jsem sáhla po vlastní značce Sephory, protože se mi hned napoprvé (co když to bude úplně blbý!) zaplatit 270 korun za nálepky od jiného výrobce. Mimochodem, Sephora teď měla nálepky v akci, jedno balení stálo kolem 50 až 80 korun. Protože jsem chamtivec, nechala jsem se zlákat na další akci - třetí kousek zdarma. Takže jsem odcházela s třemi balíčky za 140 korun.

V každém balíčku jsou dvě kartičky po osmi nálepkách různých velikostí. Ty nejmenší mi skvěle sedí na malíčky, ty největší bych mohla klidně dát i na palce u nohou. Obrázkový návod zvládne i blondýna. Nalepit na nehet nálepky je poprvé trochu boj. Ale nějak jsem to tam prostě naplácala. Uhladila a pro jistotu přelakovala bezbarvým lakem. Při detailním pohledu jsem si mohla dát víc práce a pečlivosti, při pohledu z metrové vzdálenosti vypadají nehty upravené a přechod mezi nehtem a gelem je nepatrný.  


10 komentářů:

 1. děkuji za článek. nalepovací nálepky chci zkusit už dlouho

  OdpovědětVymazat
 2. Update: Nálepky jdou z nehtů odstranit odlakovačem. Jen to chce trochu větší množství, než u odlakovávání běžného laku na nehty

  OdpovědětVymazat
 3. Já tě lituju..takovejch peněz. Mě nehty vychází asi na cca 30Kč měsíčně a vypadají většinou o dost líp.

  OdpovědětVymazat
 4. radeji odrostle nehty nez toto :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ty si opravdu tupá blondýna! Než tohle,tak opravdu raděj odrosty,je to hnus!

  OdpovědětVymazat
 6. tvoje clanky sa mi pacia,prave pozeram aj dozadu,ale pri tomto ma az krci.Sorry ja len nenavidim umele,gelove,akrylove nechty.Aj kratke nechty sa daju pekne upravit a nicit ich nejakym gelom.A este nalepky brr

  OdpovědětVymazat
 7. V Gatu je mají za 30 korun...

  OdpovědětVymazat
 8. nejraději si jnehty
  upravuji sama,mám nehty přírodní svoje a můžu si každý den hrát jak já chcii

  OdpovědětVymazat
 9. Zdravím, mohla byste mi prosím poradit, kde se tyto nálepky dají koupit? Pokud možno kamenný obchod.

  OdpovědětVymazat