Tepláková královnaV teplákách, šusťákách, vytahaných umolousaných trikách nebo v podobných hnusech není sexy nikdy nikdo. NIKDO!

Tepláky jsou prostě na sport. Tečka.

Tepláky nejsou oblečení na doma. I doma chci být upravená. Aspoň lehce nalíčená a oblečená tak, abych mohla otevřít pošťákovi, Svědkům Jehovovým, kteří pravidelně otravují, že si chtějí povídat o Bohu, a hasičům, kdyby v domě hořelo a chtěli mě evakuovat.

Doma chci být upravená sama kvůli sobě. Takže nenosím tepláky, ale starší, zachovalé kousky vyřazené ze šatníku "mezi lidi". Třeba staré volné široké džíny, které nikde neškrtí.

A věřte mi, že třeba můj partner to vodí a oceňuje. Mimochodem, ani on doma nechodí v teplákách. Vlastně jo, jedna věc je ještě hnusnější. Chlap ve vytahaných umolousaných trenkách.


6 komentářů:

 1. moje sousedka chodí zásadně jen v noční košili a nemá problém v ní půl dne prokecat s další sousedkou.

  OdpovědětVymazat
 2. Já třeba tepláky doma nosím, ale rozhodně bych se nenavlíkla do hrůzností typu Lin shi, tepláků s gumou v pase a u kotníků. Fuj. Koupila jsem si tepláky Adidas, a myslim, že zas jako takovej vidlák nevypadám a pohodlně se cítím.

  OdpovědětVymazat
 3. Zastavam ten samy nazor, krom sportu by se teplaky mely zakazat.

  OdpovědětVymazat
 4. Přesně tak, tepláky nenosím, ani doma. Zřejmě tím naštvu některé feministky, ale myslím si, že je dobře, když se holka snaží vypadat pěkně i pro toho "svého". Přijde mi trochu nefér vůči našim drahým polovičkám naložit se doma do tepláků, zvlášť když nejsme jinak schopny vytáhnout paty z bytu bez hodinové seance před zrcadlem a půlhodinové před skříní. Kolikrát vídám různé diskuse, ve kterých řeší přesně tohle téma: Doma - tepláková královna, venku - krasavice. Proč nebýt krasavice i doma? ;)
  Lindiste

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem feministka, ale tepláky doma taky nenosím :))

   Vymazat
 5. Tepláky nosím jedině na sport, nebo do lesa (50m od baráku) a to jedině šedé, s gumičkou dole. Ale moje ségra? Nosí je i do školy!!!
  Cestou na autobus předstírám, že není moje příbuzná.
  Dany

  OdpovědětVymazat