Pončománie

Pončo je skvělý kousek do šatníku. Už jsem tady nad několika ponči vzdychala. A rozhodla se, že jedno pěkné pončo bych užila. Dá se nosit skoro k čemukoliv, k sukni, šatičkám i k džínám. Snad jen ke kalhotám se širokými nohavicemi nebo k širokým dlouhým sukním by asi nevypadalo moc dobře. Čím rozevlátější a objemnější vršek, tím užší by měl být spodek, abychom ze sebe nevytvořily ploužící se matrónu.

Na zahraničních webech je tolik ponč, až oči přecházejí. Obrovský výběr v nejrůznějších barvách, délkách a střizích je třeba na yoox.com. Jenže Yoox se specializuje na značkovou dražší módu, takže obvykle oči přecházejí i nad cenami.


MaxJenny, cena 662 dolarů


Andrea D´Este, cena 435 dolarůMissoni, cena 1 250 dolarůYeohlee, cena 540 dolarůX´S Milano, cena 255 dolarůSee by Chloé, cena 385 dolarůSonia Rykiel Paris, cena 590 dolarůRose´A Pois, cena 155 dolarůHalston, cena 660 dolarů

České obchody a eshopy - to je bída nad bídu. Semtam se objeví nějaký kousek, ale většinou je to pletené nevýrazné a nezajímavé cosi. Pokud máte tip na českého prodejce, napište do komentářů.

Jinak mi asi zbyde jediné, mít v šatníku tak maximálně pončo pro psa.

8 komentářů:

 1. niečo takéto? http://www.t-mode.sk/?content=product&pr=87

  OdpovědětSmazat
 2. ježiš, já chci pončo pro mou fenku! :-)

  OdpovědětSmazat
 3. sezko, díky, ale hledám spíš něco, jako je na obrázcích u článku.

  OdpovědětSmazat
 4. a co si to tak nechat udělat na zakázku,pořád to výjde levněji o dost a budeš mít 100% originál :-)

  OdpovědětSmazat
 5. :-) jooo, pončo na zakázku - pořád ještě doufám, že někde narazím na nějaké, které už bude hotové a bude to prostě ono...

  OdpovědětSmazat
 6. Mám doma original z Peru, takové podobné tomuhle
  http://www.levneubytovani.name/ambrosium/page12_1.htm
  Jen má míň pruhů, můžu event. jedno sehnat.
  Andy

  OdpovědětSmazat
 7. Některé ceny :( Ale to první je hezké.
  Dany

  OdpovědětSmazat