Podzim nemusí být šedohnědočerný

tNemám ráda podzim. Nemám ráda chladné dny, déšť, plískanice. Takové to šedavo, co nás obklopuje od října do března. Obchody už jsou plné podzimních kolekcí a většinou jsou stejné, jako to počasí - šedé, hnědé, černé. Sem tam nějaká barva. 

Ono je nejjednodušší hodin na sebe džíny, nějaký svetřík, přes to černý kabátek a až se ještě víc ochladí, tak černou bundu. Nikoho to neurazí, nic se na tom nedá zkazit. 

Jde to ale i jinak. Chce to trochu fantazie a odvahy. Znáte to, jak stojíte před zrcadlem a říkáte si - hodí se tyhle barvy k sobě? A co ty vzory? Není ten střih příliš netradiční? Nebudu vypadat jako blázen? Následující fotky dokazují, že ne. Doufám, že najdu dost fantazie, odvahy i obchodů, abych dokázala vypadat taky tak šik. 


I když jsou všechny barvy tlumené, líbí se mi pletené pončo. Mám pocit, že podobné kousky v našich obchodech úplně chybí. A je to škoda. 


Černé kalhoty, černé kozačky, černobílý kabátek. A úžasně barevný detail - zelený baret a oranžové rukavice. Paráda!


A ještě jednou černo-černá. Tentokrát oživená šedou kabelkou. Stejná barva je taky na zajímavém klínu bot. Kabelka oblečení rozzářila, detail s botami to přivádí k dokonalosti. 


Skvělé barvy, perfektně vyladěné, pohodlné boty na běhání po městě. 


Tak tohle je mazec v dobrém slova smyslu. Rozzářené, veselé, hezky sladěné. jen škoda těch bot, asi bych k takovému oblečení vybrala nějaké ženštější, aspoň na nízkém podpatku. 


A znova pončo - asi začínám ponča platonicky milovat. 


A další fotka, nad kterou se rozplývám. A na které je vidět, že i růžová s oranžovou a zelenou se nemusí tlouct. černé silné punčoška v botách s otevřenou špičkou mě nijak neurážejí. Naopak je to asi jediné, co se dá do podobných bot vzít. Buď naboso, anebo opravdu kontrast. 

5 komentářů:

 1. skvělej článek

  OdpovědětSmazat
 2. naprosto souhlasim :) taky nesnášim podzim, protože prostě ho mam v hlavě, jako to šedý období... takže letos vyhlašuju barvnou válku!! :) tyjo, taky bych si pořídila nějaký pončo! :))

  http://georgieinfashion.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 3. dík za inspiraci, jdu rozodně do barev a ponč!!!! Ála

  OdpovědětSmazat
 4. Ta černoška je k sežrání...paráda...odkud jsou ty fotky? Normálně z ulice jako má třeba the sartorialist???
  Morena

  OdpovědětSmazat
 5. Moreno, černoška je úžasná. Fotky jsou tak různě, co mně zaujalo v módních blozích a na módních webech, konkrétně tyhle jsou hodně právě z ulic - jen ne našich

  OdpovědětSmazat