Plískanicová výzbroj

Potřebuju spoustu deštníků. Často je ztrácím nebo zapomínám. Takže se snažím mít minimálně jeden doma, jeden v autě, jeden v práci a jeden v kabelce. Což znamená, že když prší, nemám po ruce stejně žádný deštník, zatímco když je venku krásně, sejdou se mi minimálně tři v autě.

Vybrat si deštník z těch tisíců různých druhů, vzorů a barev je na pořádné přemýšlení.

Kdo chce fakt něco extra, tady je jeden tip - deštník za víc než pět tisíc korun.

dámský deštník Oertel Handmade 10


Deštník Oertel Handmade 1má ručně tkaný potah  v saténové kvalitě, osm žeber černě nalakovaných, dřevěnou špičku a madlo spletené z kůže. Cena 5 140 korun.  I když jde výhradně o ruční práci, myslím, že se bez něj obejdu.


Deštník Bella Pagoda je o pár stovek levnější, líbí se mi jeho tvar a kdyby nestál 4 700 korun, ale 470, koupím si ho. 


dámský deštník Bella Pagoda 1


Růžová a krystal Swarovski - skvělá kombinace pro pindulíny. Tedy pro ty, které s klidem dají za deštník 3 300 korun. Výrobce Aspinal of London vybavil deštník obřím krystalem na spodní straně madla. Ano, přesně tam, kde si ho všimnete, až když vás vytuněná majitelka tohohle skvostu na krystal upozorní.


Růžový deštník, dámský skládací deštníkA teď už deštníky za cenu, kterou jsem už i ochotná zaplatit. Líbí se mi třeba Mini Pocer za 1 299 korun.
Nadchnul mě pusinkový Pop Lips za 699 korunMůj největší favorit je ale stejně obyčejný deštník z PVC, koupit se dá za cenu kolem stovky, a mně prostě vážně baví. 


 


No a pro sklerotiky tu pak jsou ještě noname deštníky za 61 korun. Jejich životnost bych tipovala tak na dva tři lijáky, tedy asi tak na stejnou dobu, za kterou jsem schopná bezpečně ztratit většinu deštníků. Sice s tímhle moc parády nenaděláte, ale nekupte to!


Skládací deštník

2 komentáře:

  1. Kdepak se ten PVC deštník dá sehnat???

    OdpovědětVymazat
  2. Moreno, třeba tady je za stovku: http://www.czechimage.cz/cz/reklamni-predmety/destniky-plastenky/destniky-holove/02010357-30-pr-transparentni-destnik.html

    Ale když to strčíš do vyhledávání googlem (nakupování), vypadne ti jich několik stran

    OdpovědětVymazat