Někdy je třeba trochu se zmastit

Už jsem tady psala o řasenkách, takže dnes to bude o tom, jak se řasenky zbavit.

ALL řasenky!
Vyzkoušeno: Helena Rubinstein, All Mascaras!
Tohle byla láska na první dotek kosmetického tampónu. K odstraňovači make-upu jsem přišla náhodou. Když mi docházela řasenka HR, projela jsem internet a našla dárkovou sadu řasenky a vzorku odličovače. Je ho 50 ml, oproti běžně prodávané lahvičce 125 ml. Cena v oficiálním eshopu HR je 30 eur, u nás jsem v prodeji klasické balení zatím neobjevila - ale často se právě prodává set řasenka + odličovač. Set stojí většinou kolem 700 korun a bývá v něm i vzoreček očního krému. Samotná řasenka se dá koupit od 550 korun, takže set se jednoznačně vyplatí.

All Mascaras! je hodně olejnatý, mastný. Skvěle odlíčí i voděodolnou řasenku a stačí ho opravdu jen pár kapek. Nepoužívat před líčením! Zkusila jsem to jednou a rozpíjely se mi oční linky i stíny.

A ještě jeden tip, jak se zmastit: Orofluido, výrobce Revlon.Výrobce tomuhle olejíčku říká "Tekuté zlato" Doporučila mi ho kadeřnice, protože jsem měla neustále problémy s vysušenými a krepatícími vlasy. Orofluido je hodně, fakt hodně husté, vtírá se do vlhkých nebo suchách vlasů.

Používám ho po každém umytí vlasů, do konečků vetřu trochu ještě před fénováním, po něm taky. Vlasy jsou lesklé, nevysušují se tolik, zmírnilo se krepatění. Olejíček vlasy nezatěžuje.

Jediné, s čím jsem bojovala, byl strach, že mi skleněný flakón vyklouzne z ruky, když se snažím odlít do dlaně ty čtyři kapky, které potřebuju. Nakonec jsem to vyřešila tak, že si vždycky část přeliju do umělohmotné lahvičky s pumpičkou. Líp se mi i dávkuje množství, které chci použít.

Orofluido se dá koupit asi za 450 korun.

5 komentářů:

 1. hm, ta cena na eshopoch je nadnesena. Ja som to v Nemecku kupovala za 19.90e:-D ale vyborna volba

  OdpovědětSmazat
 2. sezko, díky za tip, německé eshopy jsem neprohledávala, tak až mi patlání dojde, budu vědět, kde se poohlídnout

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.esteelauder.de/products/637/productsupercatmakeuptmpl/index.tmpl
  skoda, ze neposielaju do CR. Ale aby si mala predstavu, kolko to naozaj stoji

  OdpovědětSmazat
 4. Uff, už jsem se po prolítnutí prvního odstavce a zhlédnutí další fotky zděsila, že Orofluidem taky odličuješ! To je samozřejmě blbost (ale už jsem slyšela, že to tak někdo dělá, proto mě to napadlo). Jinak právě nad zlatým olejíčkem uvažuju už dlouho, ale za a) se mi zdá přemrštěná cena, b) mám jiný olejíček, sice jen od Avonu, ale službu mi dělá dobrou, tak nevím zda konvertovat. Láká mě především ta údajná skvostná vůně. Ale zas, paní ve speciálce mi doporučila místo OF jeho nástupce v podobě spreje UniqueOne taktéž od Revlonu, prý to samé, ale ještě s dalšími účinky. A nebylo to mastné, jen lehká péče. Cena nižší. Tak nevím...
  Verunka

  OdpovědětSmazat
 5. Já jsem OF měla, sice jenom vzorek, ale myslím, že je to dobrá věc. Teď mám olej od Syoss. A ten je taky dobrý.

  OdpovědětSmazat