Moje malá tajemství


Moje oblíbená zkrášlovadla. Proč?


O řasenkách Lash Queen od Heleny Rubinstein už jsem se na blogu zmínila. Ta spodní na obrázku je voděodolná, horní je normální. Voděodolnou používám při koupání nebo při sportu. Vydrží i koupání v moři nebo v bazénu. Nevoděodolnou pak mám na denní nošení, dobře drží a nerozpíjí se ani v horku.

Obě řasenky mají stejný štěteček, hezky oddělí řasy, neslepuje je a úžasně prodlužuje. Pro běžné denní líčení stačí jedna vrstva, pro dramatické večerní dvě až tři. Koupit se dá přibližně od 580 Kč.

A tohle už jsou úžasné voděodolné oční stíny Clinique. Jsou krémové, ale husté, nanáší se aplikátorem stejným, jako bývá u lesků na rty. Nanesení je poměrně přesné, stíny se neslévají do očních záhybů, vydrží celý den a mám je vyzkoušené i na koupání v moři. Na dovolené držely jako přibité od rána do večera. Stojí přibližně 450 Kč.Skvělá vychytávka, gel na prodloužení řas od Taliky. Nevím, jestli to je zbožné přání nebo fakt, ale mám pocit, že se mi po něm opravdu řasy trochu prodloužily. Má kartáček jako řasenka, na jeho špičce je ještě pěnový aplikátor pro lepší nanesení. Používá se ráno a večer, já ho ale obvykle používám jen ráno před líčením běžnou řasenkou. cena se pohybuje kolem 800 Kč.A další úžasnost: rozjasňovač Lancome. Nanáším ho pod oči tam, kde mívám tmavé kruhy, někdy i na horní víčka těsně pod obočí. Rozjasní pleť, skryje tmavší pigmentaci. Je hodně řídký, perleťově bílý, stačí opravdu jen miniaturní kapička. Podle oficiálního textu výrobce jde o "sérum světla". Cena 850 Kč.

1 komentář:

  1. Medzi moe vychytávky patria lesky na pery Lancome a z Victoria´s Secret. A ešte pleťový peeling od Clinique - odporúčam vyskúšať :-)

    OdpovědětSmazat