Jako šlapka - snadno a levně

Příšernost na obrázku není pracovní úbor lehké děvy ve vykřičeném podniku. Jsou to sexy večerní šaty!

Podobných kousků je český internet plný, především aukční portály. Titulky vyřvávají, že jde o luxusní, supermegasexy, společenské, večerní nebo partyšaty. Už na první pohled je jasné, že materiál a zpracování bude na stejné úrovni, jako společenskost šatů. A obvykle si u toho ještě přečtete, že jde o trendy z Itálie, Anglie nebo Francie. Jsem ale přesvědčená, že jde o hadry (do slova a do písmene hadry) z Polska.Fotky mají jedno společné: obvykle je na nich Smažená mrtvola (výstižné pojmenování vymyšlené Módním peklem) nebo její kolegyně. Fotky jsou přeretušované, modelky supersexy, v úžasných pózách s neméně úžasným supersexy výrazem.Takže pokud chcete vypadat jako šlapka, vzhůru do dražení!

5 komentářů:

 1. To Polsko bych neurážela, srovnej si internetové obchody tam a tady.
  A taky to, jak se tam holky oblíkají.

  OdpovědětVymazat
 2. Polsko byl omyl - je to německá firma. (Více v článku Redial a spol...) Ale přiznávám, že ohledně hadříků z Polska mám asi předsudky pokroucené hlavně tím, co vidím od polských prodejců na Aukru.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ta věta o hadrech z Polska není na pravém místě (nemám teď na mysli tuto kolekci, která je, jak jsi napsala, z Německa), myslím všeobecně tu větu. Nějak nechápu to, jak si všichni myslí, že v Polsku se vyrábí "hadry" a že polské zboží a výrobky jsou nekvalitní...no jo, pokud byl někdo nejdál v Polském Těšíně a podle toho si udělá obrázek na všechny polské výrobky, tak se není moc čemu divit, na těchto trzích, v blízkosti ČESKÝCH hranic, se totiž prodává to, co by Polákům prodávali pěkně dlouhou dobu a to samé je to s Polákama, kteří prodávají na českém Aukru, prostě se zbavují u nás toho, co by normální Polák v životě nekoupil, ale zato Češi toho mají plné skříně. Takže bych opravdu neodsuzovala. Jen tak mimochodem, co takový český Petrklíč? To jsou, dle mého názoru, HADRY!!!

  OdpovědětVymazat