Jak i z nožky číslo 36 vyrobit pádlo

Supersexy, trendy, módní hit - prodejci se předhánějí, jak co nejvíc zaujmout botičkomaniačky, aby si koupily stošestapadesáté boty, které nepotřebují. A tlučou jim přitom do hlavy, že čím špičatější boty, tím jsou úžasnější. Opak je pravdou. Boty s extrémně dlouhou špičkou nejsou hezké, sexy ani praktické.














I z nožky minivelikosti 36 dokážou vyrobit nosič lodních kufrů. Průměrně velká noha číslo 39 bude v takových botkách vypadat jako pádlo, protože se prodlouží o pět i víc centimetrů.












Na oficiálních fotkách výrobců jsou často boty těch nejmenších velikostí. nechtějte vědět, jak ve skutečnosti vypadá tahle bota v čísle 40....






Obrovským hitem jsou tyhle šílené špičky hlavně u svatebních bot. Nevěsty zřejmě netouží po ničem jiném, než aby jim pod šaty vykukovalo prapodivné špičaté cosi.





Navíc tyhle špičáky nejsou ani trochu praktické. Daleko častěji se v nich dá zakopnout, velmi zrádná je i chůze po koberci. A špičky se navíc velmi rychle okopou a zohýbají.





Přitom je ideálem nožka malá. Stačí si vzpomenout na Popelku. A nemusíme nosit jen botičky s vyloženě kulatou špičkou, můžou být trochu do špičata. Ale s mírou!











5 komentářů:

 1. Škoda jen, že když jsem cca před rokem sháněla bílé boty s plnou špičkou na svatbu, tak jsem po dlouhém hledání a zkoušení našla jen ty špičaté.:( Naštěstí to nebylo pod těmi dlouhými šaty vidět. Asi bude něco špatně s nabídkou svatebních bot...

  OdpovědětSmazat
 2. Přesně, zaráží mně, že zrovna u svatebních bot je tak zoufalý výběr, všechno je na jedno kopyto. Přitom jde zrovna o boty, na kterých jsou ženy ochotné šetřit míň než na jiných

  OdpovědětSmazat
 3. Absolutne suhlasim. Aj s tymi svadobnymi topankami - ja som sa vydavala pred siedmymi rokmi a bolo to iste - ja som vtedy po dlhom a namahavom zhanani kupila v Madarsku tie "popoluskovske". To ale boli spicate topanky na absolutnom vrchole mody - fakt odvtedy vobec nikam nepokrocili?

  fiesta

  OdpovědětSmazat
 4. No, já se vdávala v červenci (teď už loni), měla jsem pěkné bílé boty s kulatou špičkou z Mixeru za pětistovku. A na výběr bylo hned několik typů.

  OdpovědětSmazat
 5. Taky se mi to nelíbí, v tom musí pekelně bolet prsty, když se deformují do špičky :/

  OdpovědětSmazat