Hnus na rukouUž jsem se tu jednou pozastavila nad tím, jak hnusné nehty vyrábějí některé patlalky. Článek vzbudil poměrně velké emoce, a tak mi to nedá, abych si nerýpla znovu. Nehty na prvním obrázku pokládám za naprostý vrchol nevkusu a ztělesnění kýče. Ostré špičky nejspíš slouží k tomu, že si máte čím vyrazit oči, abyste se už nemuseli na tu hrůzu dívat. 
A další adepti na nejhnusnější gelové nehty světa:  


Tumblr_ljvt20x0mv1qhba3ao1_500_large
Tumblr_lnhkz1qkxl1qfmhi4o1_500_large

Tumblr_lnij3ejfov1ql0m81o1_500_large
Mám pocit, že patlalky jsou přesvědčené o tom, že čím víc, tím líp. Takže na extrémně dlouhý, pokud možno zcela nepřirozeně zašpičatělý nehet, napřed plácnou pár barev. Do toho nějaké třpytky, aby se to blýskalo, a pár kamínků, aby to bylo hezký. A nesmíme zapomínat na kytičky! Vrazíme je tam taky.Nehtový design


A uděláme tu parádu ve 3D, ať jsme hajprkůl!

[ribbonnails.jpg]Nebo aspoň ať se to fakt hodně blejská!

A pokud jste ještě nezačali tlouct hlavou o zeď, mám tady jeden opravdový skvost

Aby to nebylo jen o kritice - jsou gelové nehty, které vypadají hezky, nejsou přeplácané a z blízkosti větší než půl metru nevypadají, jako by se majitelka hrabala v hnoji nebo intenzivně používala genciánu.

Nail Tips, Artificial Acrylic Fingernail Tip

GEL NAIL TECHNICPretty Nails
Když už se neobejdete bez zdobeníčka, stačí ho opravdu s mírou!Artificial Gel Nails


15 komentářů:

 1. Notyjo, jdu blejt :-)

  OdpovědětVymazat
 2. nahodou niektore su pekne..napriklad tie jahodky

  OdpovědětVymazat
 3. Nejlepsi jsou ty na tech nehtech u chlupatych nohou :))

  OdpovědětVymazat
 4. Jedno slovo. Blé.

  OdpovědětVymazat
 5. Neeeeeeeeeee...sama jsem nehtařka ale tohle ne-e ble-e. Ty nehty s divným rozšířeným tvarem jsou odporný a jestli to přijde do módy ve větším měřítku tak vyhlašuju stávku - fuj

  OdpovědětVymazat
 6. jen tak by mě zajímalo... dokáže některá z nich vůbec psát, obléct se nebo nedej bože dojít si sama na záchod a (s prominutím) utřít si zadek? a ta nohatá chlupatka chodí bosa???

  OdpovědětVymazat
 7. těn nahoře se říká výstižně - KENTUS!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Tak já si myslím, že ty holky co dělají nehty nemusí být hned patlalky. Jenom udělají to, co si zákaznice přeje. Neházle bych je do jednoho pytle, ale musím uznat, že některý jsou opravdu přehnaný...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.Nehtařky dělají jen to co si zákaznice vybere.Stejnětak u jiných zaměstnání.....

   Vymazat
 9. Panebože to mi připomnělo Listra když vylezl po 300 letech ze stáze.

  OdpovědětVymazat
 10. přehnaný ?? to je přeci vrchol nevkusu a fujtajbl. Přehnaný by to bylo u dětí z mateřské školky alu u dospělého člověka....?

  OdpovědětVymazat
 11. přehnaný ?? to je přeci vrchol nevkusu a fujtajbl. Přehnaný by to bylo u dětí z mateřské školky alu u dospělého člověka....?

  OdpovědětVymazat
 12. Lekla jsem se a probudila jsem psa :(
  A přesně z tohoto důvodu mám nehty nalakované jedním lakem, většinou stejně průsvitným. Nelíbí se mi jakékoli ozdůbky, když jich je málo opticky rozseknou nehet, když je jich moc vypadají přeplácaně.
  Dany

  OdpovědětVymazat