Fólie na nehty


Trendy zábaly nehtů Nail Art jako rty Minx Luscious
Začíná to být velký hit a některé z nich se mi opravdu líbí. O co jde? Je to tenká fólie vespod opatřená lepidlem. Většinou se používá tak, že se zahřeje, třeba fénem, nehet i fólie, fólie se přitlačí na nehet a je hotovo. Fólie by měly vydržet asi dva týdny, lze se s nimi koupat, máčet ruce v horké vodě a podobně. Používají se na nehty na rukou i nohou. Je možné je nalepit na nehty vlastní, umělé i gelové.

silver minx nails on toes


V ČR zatím něco podobného prodává snad jen Avon. V zahraničních eshopech se prodávají třeba od firmy Minx. Na Amazonu jsem našla několik sad za cenu kolem 10 dolarů.

A některé vypadají opravdu hezky, co myslíte?

No dobře, lebky ne!

8 komentářů:

 1. A jak se to pak po těch dvou týdnech dostane dolů? Odlakuje? Sloupne? Nebo to samo opadá?

  OdpovědětVymazat
 2. Adriano, podle toho, co jsem kde četla, by se měly fólie jednoduše sloupnout po zahřátí třeba fénem.

  OdpovědětVymazat
 3. mají to v Sephoře.....

  OdpovědětVymazat
 4. nálepky tohoto typu mají myslím v Rossmannu u Essence

  OdpovědětVymazat
 5. Ošklivé to není, ale prachy bych za to nevyhazovala. A ještě se stresovat s nějakým lepením. Si raději nehty prostě jen opiluji a nalakuji.

  OdpovědětVymazat
 6. Mně se líbí fólie, které nabízejí na Modeláži přímo ve chlívečku "Fólie". Je toho asi metr dlouhá špulka a k tomu se potřebuje lepidlo od tamtéž. Lepidlo se napatlá na nehet, ustřižený kousek fólie se po chvilce přiloží a vyhladí vatovou tyčinkou; vzor zůstane na nehtu a již průhledná fólie se sama odchlípne. Lepidlo není ani moc lepidlem, spíš takovým hustším lakem. Mají zajímavé vzory (a prý budou další) a vydrží to na několik použití. Dá se sehnat i na eBay. Jediná vada: chce to mít hladké a neponičené (tj. nerýhovité, netřepící, nepolámané, neodloupané) nehty; mně se loupou a na těch oloupaných místech mi fólie zkrátka nechytla.
  Verunka

  OdpovědětVymazat
 7. Me nechce zůstat fólie na nehtů přijde mi ze ani to lepidlo nelepi kde jsem udělala chybu?

  OdpovědětVymazat