Dělá z nás Stilago blbce?


Staňte se nezávazně členem online nákupního klubu Stilago a objevte skrytou nabídku módy velkých světových značek, zlevněnou až o 70%.  (citace ze Stilago.cz)

Aááách. To musím mít. Velké světové značky. A tááák levně!

Společnost Stilago byla založena mezinárodním týmem módních expertů s jediným cílem: poskytovat zákazníkům elegantní a rozmanitou škálu předních módních značek na vrcholu slev.

Zní to skvěle, že? Jenže to má jedno velké ALE! Stilago totiž nenabízí velké světové značky se slevou až 70%. Stilago nabízí naprosto běžně prodávané hadříky, které najdete třeba v zásilkových obchodech Bonprix nebo Halens. A ani se neobtěžuje nafotit si zboží jinak, aby to nebylo tak strašně nápadné. 

Příklad první. Šaty a kabátek, které nabízí Stilago za docela nehoráznou cenu, koupíte jinde za půlku. Překvapivě má stejný výrobek u stejných prodejců jinou délku i složení materiálu. 

Pobavil mě i popis šatů na Stilagu: "Vysněné. Flitry a korálky působivé akcenty pase. Se zabudovaným páskem... Široké, a pohodlné pásky. Cca. 98 cm dlouhé.


Po kliknutí se obrázky zobrazí ve větší velikosti. 
   

 Ceny Stilago: kabátek 899 korun, šaty 1390 korun. Ceny Bonprix jsou 599 korun za kabátek a 799 korun za šaty. Příklad druhý. Stejný top, jako Stilago, prodává i Halens. O 30 korun levněji. Kde je kruci ta sleva od Stilaga? 

Případ třetí. Zase stejné šaty. Stilago 1229 korun. Bonprix 649 korun. Zatímco Stilago uvádí, že jde o 100% viskózu, podle Bonprix jsou šaty z 95% viskózy a 5% elastanu
 

A případ čtvrtý. Opět šaty, cena je tentokrát vyšší v Halens.


Chápu, že kšeft je kšeft a o peníze jde až v první řadě. Ale dělat ze zákazníků úplný pitomce, stojí to Stilagu za to?


1 komentář:

 1. Dobrý večer,

  rád bych stručně zareagoval na článek a upřesnil informace v něm uvedené. Stilago.cz je oficiálním distributorem oblečení značky Heine (www.heine.de - řady BC, Linea Tesini, Mandarin atd). Není žádným tajemstvím, že práva na výrobu těchto kolekcí vlastní i jiné firmy, a právě od nich přebírají svojí nabídku ostatní Vámi jmenovaní prodejci. Navzdory tomu, že fotografie jsou jednotné, kvalita a často i materiál bývají u jednotlivých výrobců diametrálně odlišné.

  Nepřísluší mi hodnotit, kde je kvalita lepší a kde horší, to nechť posoudí sami zákazníci. Stilago.cz v případě těchto nabídek (Brand shop) nikde neinzeruje nejnižší cenu na trhu, ale zato se zaručuje, že sortiment je převzat přímo od společnosti Heine, tedy vlajkové lodi celého koncernu. Důraz tedy klademe výhradně na kvalitu, cena je až na druhém místě a ve prospěch kvality jí často obětujeme.

  Dále musím opravit poznámku o tom, že v dané nabídce chybí uvedené slevy až 70%. Slevy se týkají pouze sekce "Aktuální nabídka", kde se kolekce italských značek mění každým dnem (o té však nyní nebyla řeč). Zato sekce "Brand shop", o které to celé je, přináší stálou nabídku aktuálních kolekcí, na které se primárně žádná sleva nevztahuje. Za tuto poznámku však i tak děkuji, máte pravdu, že vysvětlení na webu není úplně ideální, pokusíme se to bleskově napravit.

  Možná trochu krkolomně, ale věřím, že se mi podařilo vše vysvětlit. Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat na emailu info@stilago.cz

  Jaroslav Zákravský
  Stilago.cz

  OdpovědětVymazat