Charitativní dražba Dary Rolins
Dara Rolins rozjela na svém oficiálním facebookovém profilu  http://www.facebook.com/DaraRolinsOfficial charitativní dražbu na pomoc malému Dominikovi, kteý trpí vážným zdravotním postižením. Dvouletému chlapečkovi by pomohl rehabilitační pobyt v lázeňském centru, rodina ale nemá dost peněz na tuto léčbu, kterou nehradí zdravotní pojišťovna.

Charitativní dražby chce Dara nabízet častěji s tím, že vždy půjde o pomoc konkrétnímu člověku.

Dražba začala 1. září a potrvá do konce října. Zatím je v nabídce několik kousků oblečení a doplňků od American Eagle. Vyvolávací ceny jsou mírné, zájem obrovský. Nejzajímavější - podle počtu příhozů - je šedé tílko s nápisem. V tuto chvíli je nejvyšší nabídka 5002 korun, začínalo se přitom na necelých čtyřech stovkách.

Nápad uspořádat tuhle charitativní dražbu se mi líbí. A Dara Rolins je zárukou, že malému Dominikovi (a později i dalším) se dostane peněz, které tak nutně potřebují.   Dražba je oboustranně výhodná - Dara díky své popularitě i častému označování médii za jednu ze současných módních ikon získá snad dostatek dárců, kupující naopak bude mít doma kousek, jaký nikdo jiný nemá - kdo nakonec může řict: "Tohle tričko jsem koupil od Dary Rolins"?


1 komentář:

  1. 18+ http://www.youtube.com/watch?v=ka7FcI94JsU
    Už mám těch charit po krk..něco se má konečně udělat s pojišťovnami a ne pro každého zvlášť vybírat (a kdo není dost roztomilej a soucit vzbuzující má smůlu a zhebne)!!

    OdpovědětVymazat