Baťa: Kde jsou ty slibované barvy?

Trpím akutním nedostatkem bot. Pořád. Je to něco jako chronická nemoc: potřebuju další a další a další boty. A tak hledám. Klasiku v podobě černý a hnědých bot "na teď", tedy na propukající podzim, v botníku mám. A hledám boty hezké, zajímavé a BAREVNÉ! S chutí jsem si na bata.cz klikla na záložku Městská obuv a s nadšením na záložku Barevná obuv. Pak mě to nadšení přešlo. Toto je jsou podle Bati barevné boty. Já teda žádné barvy nevidím!
Vidím jen bohapustou nudu v černé, odstínech hnědé a sem tam nějaké šedé barvě. Barvy - žlutou, modrou, červenou, zelenou, nebo nedejbože lila, růžovou a fialovou, fakt nevidím. 

No nic, chci kouknout aspoň na kozačky. Klikám, mám na výběr filtr podle výšky podpatku. vybírám "vysoký podpatek". A nacházím cosi mezi nízkým a středním. Vysoký podpatek si představuju jako vysoký. Vyšší než pět až šest centimetrů. A to tohle teda taky není. Achjo. Toto jsou barevné boty na vysokém podpatku!

3 komentáře:

  1. Ty poslední botičky - co je to za značku? :)

    OdpovědětVymazat
  2. Asi Baťa ne? když je ten článek o ní...

    OdpovědětVymazat
  3. Já jsem měla třeba v březnu v plánu pořídit si u Bati nějaké pěkné střevíčky, které bych si vzala na naši svatbu, která nás s mým snoubencem čeká už na začátku července, ale jak jsem viděla ten výběr, tak mne to rychle přešlo. Nakonec jsem se rozhodla půjčit si vše od A do Z ze svatebního salonu a myslím, že to bylo to nejlepší řešení.

    OdpovědětVymazat