Ahh Bra - díky, nechci!

Každou chvilku na mně někde vyjukne reklama na "revoluční podprsenku" Ahh Bra. Dámy v reklamě piští nadšením, protože celý život nosily špatnou velikost podprsenky, tlačily je háčky, škrtila ramínka, podprsenky jim nedržely, posouvaly se nebo vytvářely faldíky. Naštěstí tyto dámy objevily úžasnou podprsenku Ahh Bra, která skvěle sedí, skvěle podpírá prsa, je prostě úplně nejvíc nejlepší na celém světě. A ještě lepší je, že se kupuje podle velikosti oblečení, nikoliv podle velikosti prsou. Geniální!

Tak se na to koukneme:

Ahh Bra ve 3 barvách

Podprsenka je bezešvá, bez kostic, je to prostě taková obyčejná "lambáda", kterou nosí holčičky na základce, aby měly pocit, že už jsou velký a mají podprdu.

Ahh Bra je vyrobená z 96% nylonu a 4% spandexu.Takže je to umělotina, která bude trochu pružit. Nějaký čas.
Má široká ramínka, výstřih do véčka, je poměrně hodně vysoká. jen naprosto nepříčetná majitelka by jí nosila tak, jak je vidět v propagačním klipu - tady pod oblečení s daleko větším výstřihem. Pod oblečení v kontrastní barvě. Nebo úplně bez oblečení na běhání. Není to hezké v reklamě, a už vůbec to nebude hezké v reálu.

Tahle podprsenka v žádném případě nebude prsa podpírat, pozvedávat ani tvarovat.  A už vůbec nebude zvedat prsa větší než malá.  Nemá je totiž jak podpírat.

Tahle podprsenka má jen dobře udělanou reklamní kampaň pro lidi, kteří nemají chuť přemýšlet nad tím, co se jim servíruje. A kteří jsou ochotní zaplatit skoro patnáct stovek za tři kusy hadru, které poletí brzy do koše.

Mimochodem - pokud měly dámy z reklamy problémy s tím, že je škrtila ramínka podprsenky, zařezávaly se jim do zad háčky nebo podprsenka je škrtila nebo se posouvala. mají jediný problém, neumí si koupit správnou velikost. A to Ahh Bra se svým číslováním fakt nevyřeší. nebo si snad někdo opravdu myslí, že podprsenka velikosti L může stejně skvěle padnou štíhlounké ženě se čtyřkami i ženě oplácanější s velikostí košíčků  jedna?

11 komentářů:

 1. Milá protivná blondýno, jsi mi smypatická :-). Je to dobře, že to někdo napsal. Copak je možné, aby podprsenka z nylonu mohla udržet prsa nahoře těm, které jsou např. po dětech? Nemohla!!!! Pouze počítají s tím, že si ženy nevědí rady s velikostí podprsenky, která je škrtí a chytnou se na chavlozpěvy, že když dají třináct stovek tak to bude lepší. Tvůj blog je dobrý :-). Hanka

  OdpovědětSmazat
 2. Hanko, díky za milý komentář a trefný názor

  OdpovědětSmazat
 3. Taky jsem to jednou zahlédla v televizi a nestačila jsem zírat, co všechno dokážou lidi koupit. Co všechno si nechají namluvit. Prostě tragédie

  OdpovědětSmazat
 4. :-) čekám, že až začnou vyrábět Ahh Bra kombinovanou s Kosmodiskem, lidi je zahltí objednávkama na rok dopředu

  OdpovědětSmazat
 5. To je opravdu super článek, moc za něj děkuji. Jsi senzační :-)

  OdpovědětSmazat
 6. U téhle reklamy jsem si také klepala na čelo...

  OdpovědětSmazat
 7. Dámy, neznám kvalitu této podprsenky, ale sama mám doma velmi podobnou za zlomek ceny a už by po letech kraječek a kostic neměnila ani náhodou. A budete se divit - prsa dělá tedy opravdu moc pěkná (až jsem se musela smát, neboť mi to řekla dokonce i kolegyně). TV produktům nevěřím, principu a střihu podprsenky ano.

  OdpovědětSmazat
 8. :-D Ahh Bra kombinovanou s Kosmodiskem :-D Milá Protivná blondýno, připojuji se taky k pochvale a přidávám výčitku - od Tvých stránek se nedá odtrhnout!!! Ale dobře, že jsou :) Eva

  OdpovědětSmazat
 9. Tak já nevidím v podprsenkách ahh bra problém,je jasné,že na sportování si na sebe obléknu podprsenku s krajkama a kosticema,také na odpolední procházku k džínám a triku je super.Vy co to tady pomlouváte, jste asi nezkusili a blondýnka,k té je zbytečné se vyjadřovat.A cena, musí se najít na netu přijatelná, za 1400 korun bych si je nekoupila.

  OdpovědětSmazat
 10. Moje mamka měla s podprsenkama vždycky problém, stejně tak moje babička. Sice se dneska dělají podprsenky pro velkou velikost, ale většinou jsou s kosticemi nebo špatně tvarované, celkově je to docela děs. Tak si je objednala (bez nároku na zvedání nebo vyrábění "důlku" jak o něm pořád mluví. Pozitivem je to, že mamku opravdu neškrtí, ani ramínka, v podpaží vážně nedělá faldy, opravdu přilehne a navzdory materiálu (mamka nevěří ničemu než 100% bavlně) se v tom mamka nepotí a podprsenku vždycky jen přemáchne jednou za dva dny (nosí ji totiž jen asi 2 - 3 hodiny denně. A jednou za měsíc ji vypere. Pravda je, že se asi půl roku potom tady objevil krámek s rákosníkama, kde si mamka koupila v podstatě totéž za 60 korun a slouží stejně dobře a je to bavlna. Proto říkám, že pro normální běžné nošení mladých holek to není. Už jsem pár takových expertek potkala a je to skoro na zabití. Ale pro lidi jako je moje mamka je to skoro poklad:)

  OdpovědětSmazat